Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HADO sefer saatleri değişti

Hatay-Arsuz Girne ile Gazimağusa

Hatay-Arsuz Girne ile Gazimağusa arasında sefer yapan Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı deniz otobüslerinin Ekim ayı ile birlikte sefer gün ile saatleri yeniden düzenlendi. HADO Yönetiminin, “Sefer Güncellemesi” adlı çizelgesine göre, Hatay-Arsuz ile Girne ve Gazimağusa arası sefer, saat ve günleri şöyle oldu:

HATAY-GİRNE: Haftanın Pazartesi ile Perşembe günleri, sabah 09.00’da.

GİRNE-HATAY: Haftanın Salı ile Cuma günleri, öğle saat 13.00’te.

Bugün uygulamaya gireceği belirtilen yeni sefer saatleri öncesinde, düne kadar birçok sefer gece yarısı yapılmaktaydı. HADO yetkilileri, dün gerçekleşen Hatay-Girne arası sefer biletlerinin iki gün öncesinden tükendiğini kaydederek, 48 saat öncesinden şu duyuruyu yayınladı:

“Sayın yolcularımız… 30 Eylül Cuma günü yapılacak olan Hatay – Girne seferine göstermiş olduğunuz yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Biletlerin tükenmesi nedeniyle, seferimizin biletleri satışa kapatılmıştır. Sefer takvimimize www.hado.com.tr’den ulaşabilirsiniz.”

Bu arada, dünkü Hatay-Girne seferini yapan HADO da yola çıktı. Hareket ile birlikte, HADO paylaşımı şöyle oldu:

“Ekim ayında Girne seferlerine devam edecek olan Sinan Paşa Gemimiz, bugün de tam kapasite ile hareket etti. İlginizden dolayı teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.” -Haber/Mutlu Yanık-