Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Halk Eğitim kursiyerlerinin marifetleri

İskenderun ilçesinde bulunan Halk

İskenderun ilçesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kursiyerlerin emeği, yıl sonu sergisinde sergilendi. Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için önemli bir rol üstlenen merkezde gerçekleştirilen çalışmalar, İskenderun Belediye Kültür Merkezi’nde sergilendi. Usta öğreticiler ve kursiyerlerin elinden çıkan sanat eserleri, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Halk Eğitim Merkezi’nin kadın kuaförü usta öğreticisi Süheyla Özyiğdeci, sergi hakkında memnuniyetini dile getirerek, “Hazırlıklarımızı büyük bir heyecan ve özenle gerçekleştirdik. Burada yaptığımız çalışmaları sergilemek bize büyük keyif veriyor. Öğrencilerimizi yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi. Aynı şekilde, diğer bir usta öğretici Aynur Atlas da, “Hocalık yapıyor, kuaför bölümü olarak stant açtık. Yüksek bir katılımla gerçekleşen sergi açılışımız, güzel bir atmosferde geçiyor.” şeklinde konuştu.

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akça, İskenderun İl Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Yıldırım ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in de katıldığı sergiye, yoğun ilgi bekleniyor.

Yıl sonu sergisinin 6-8 Haziran tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacağı belirtildi.

(Mehmet Durmaz)