Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Halkla Bayramlaşma

      Kurban Bayramı dolayısıyla

      Kurban Bayramı dolayısıyla Hatay Valiliği bahçesinde, halkla birlikte coşkulu atmosferde bayramlaşma töreni düzenlendi.

      Gelen misafirleri karşılayan ve tek tek bayramlaşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, günün anlam ve önemine binaen bir konuşma gerçekleştirdi.

Vali Doğan, konuşmasında şunları dile getirdi:

“Sayın Milletvekillerim, değerli mesai arkadaşlarım, siyasi partilerimizin temsilcileri, ilçe belediye başkanlarımız, cemaat önderlerimiz hepinizin bayramını tebrik ediyor, Kurban Bayramının ülkemize, milletimize, devletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Biraz önce emniyet ve jandarma güçlerimizle, askerlerimizle bir araya gelerek onlarla bayramlaştık, şuanda da bütün Hatay halkı olarak burada bayramlaşmak üzere bir araya geldik. Huzur ve sükûnet içerisinde güzel bir bayram geçirmemiz amacıyla görevi başında olan tüm kamu personelimize şükranlarımı sunuyorum. Bizlerin rahatı için onlar gece gündüz demeden çalışıyor, gayret gösteriyor, emek veriyorlar. Buradan hem şahsım adına, hem Hatay halkı adına bayramda çalışan tüm kamu görevlilerimizin bayramlarını tebrik ediyorum. Teşrif ettiğiniz için şükranlarımı sunuyor, ailelerinize selam ve saygılarımı iletiyorum. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum, hoş geldiniz, şeref verdiniz.”

      Vali Doğan’ın konuşmasının ardından Hatay Valiliği bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programı, günün anısına toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

      Hatay Valiliği bahçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine, Vali Doğan yanı sıra Hatay Milletvekilleri TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Lütfi Kaşıkçı, Garnizon Komutanı Albay Halit Erbaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcısı Erhan Günay, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Belediye Başkanları, 2. Hudut Alay Komutanı Albay Tayfun Çağan, il protokolü, siyasi parti temsilcileri, dini kanaat önderleri, Dernek ve Oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

      Mehmet ÖZGÜN