Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HAMOK teşekkürü Yaman’a

Kısa adı HAMOK olan

Kısa adı HAMOK olan Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu’nun başkanı, aynı zamanda Diş Hekimleri Odası Başkanı ve Dönem Sözcüsü olan Nebil Seyfettin, Defne Belediyesi ev sahipliğinde, HAMOK ve Hevesli İnsan Bilim Atölyeleri (HİBA) işbirliği ile gerçekleşen “Yerel Yönetim ve Gençlik” adlı forumun düzenlenmesindeki çabalarından ötürü Defne Belediye Başkanı Op.Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür etti.
Defne’de ‘genç olmaktan bilim ve sanata, gençlerin yerel yönetime katılım ve beklentilerinden insan merkezli sosyal belediyeciliğe’ kadar çeşitli konularda söyleşinin gerçekleştiği foruma ev sahipliği yapan Başkan Yaman’a gençler konusunda gösterdiği hassasiyetten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Nebil Seyfettin’in mesajı şöyle:
“Toplumun her şeyi belediyelere yüklediği bir süreçte, tüm koşullara rağmen elinden gelenin en iyisini yapan Defne Belediyesi’ne ve Defne Belediye Başkanı Sayın Dr. İbrahim Yaman’a, gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Yeni kurulmuş bir belediye olmasına rağmen, kısa sürede birçok önemli işe imza atan Sayın Yaman’ı kutluyor; gençlerimiz konusunda gösterdiği hizmetler için bir kez daha gönülden teşekkür ediyoruz. Meslek Odaları olarak, bizler de toplumumuz için her daim sorumluluk almaya hazırız.”
-Selvi Günay-