“Hasan Fisso” adlı film bir hafta sonra Gösterimde …

“Hasan Fisso” adlı film bir hafta sonra Gösterimde  …

Sosyal medya paylaşımları sinema filmi ile taçlandı

Meriç Gültekin, sosyal medya paylaşımları ile başlattığı internet fenomenliğini, hayata geçirdiği muhteşem bir sinema filmiyle taçlandırdı. Minnina Ekibi tarafından çekimi yapılan Arapça uzun metrajlı sinema filmi “Hasan Fisso”, 20 Ekim tarihinde gösterime sunulacak.
Yönetmenliğini Meriç Bucak ile Berkan Aktepe’nin birlikte yaptığı “Hasan Fisso” filminde Şerihan Beyazgül, Meriç Gültekin, Nebih Keremoğlu, Mahmut Ay, Sevcan Rencüzoğulları, Özkan Renda, Savaş Koku, Alican Gültekin, Olcay Ğanter, Ayfer Bostancı ve Hayro rol alırken CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, usta oyuncu Barış Atay, Gazeteci Ali Yolcu ile Orkestra Gümüşler konuk oyuncu olarak yer alırken, iddialı bir şekilde beğeniye sunulacak filmin izleyicileri kahkahalara boğması bekleniyor.
Hasan Fisso filmini tamamen kendi imkanları ile çektiklerini ifade eden Meriç Gültekin, çok iddialı Arapça bir film ile izleyicinin karşısında olacaklarını söyledi ve “Alanında deneyimli profesyonel set ekibimizin görev aldığı ve tamamı amatör ama profesyonele yakın ruh ile hünerlerini sergileyen oyuncularımızın rol aldığı Hasan Fisso filmimiz ile bir kez daha izleyicilerimizin karşısında olmanın heyecanını yaşayacağız. Uzun metrajlı ilk film denememiz olan filmde zorluk çektiğimiz kadar keyif aldığımızı da söyleyebiliriz. Samandağ’da büyük bölümünün çekimin tamamladığımız Hasan Fisso filmimiz ile izleyicilerin karşısında olmayı heyecan ile bekliyoruz.Büyük bir keyif alarak çektiğimiz filmimizde rol alan arkadaşlarımız başta olmak üzere katılımları ile bizleri onurlandıran CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal’a, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya, Usta oyuncu Barış Atay’a, duayen Gazeteci Ali Yolcu’ya ve Orkestra Gümüşler ekibine sonsuz şükranlarımızı sunarken çekimlerde emeği geçen tüm dostlara teşekkür ediyor, 20 Ekim’de vizyonda olacak filmimize herkesi bekliyorum” dedi.  -Mehmet ÖZGÜN-