Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,45 / Satış: 9,49
€ EURO → Alış: 10,97 / Satış: 11,02

Hasta nabzı burada atar!

Hasta nabzı burada atar!
  • 31.03.2021
  • 1.176 kez okundu

Poliklinik sahası incelemesi

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi, poliklinik bölgelerinde hasta ve yakınlarıyla görüştü, dert dinledi.

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte hastanenin genel alanlarına ve sağlık hizmeti sunulan poliklinik alanlarına ziyaret gerçekleştirdi, sağlık hizmetlerini yerinde inceleyerek saha değerlendirmelerinde bulundu.
Poliklinik alanlarında hastalar ve yakınlarıyla görüşen, isteklerini, şikayetlerini dinleyen Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, bu zor süreçte görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan sağlık çalışanlarına gösterdikleri gayretli ve özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek alanlardan ayrıldı.
BRANŞ HEKİMLERLE TOPLANTI
Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, branş hekimleriyle özel toplantılar serisini de devam ettirdi. Başhekim Mahmut Bayrakçıoğlu, son olarak önceki gün öğlen arası saat 12:30’da Patoloji ve Biyokimya Branş Hekimleri ile motivasyon ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Başhekimlik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, hastanenin genel işleyişi ve uygulamaları interaktif olarak değerlendirildi. Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı hekimlere teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.
Bayrakçıoğlu, mesai saatleri sona erdikten sonra, Mikrobiyoloji Laboratuvarı ve Kan Merkezi Hekimleri ile de motivasyon ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Başhekimlik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, hastanenin genel işleyişi ve uygulamaları interaktif olarak değerlendirildi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ