Hatay AKP Milletvekili Hüseyin Yayman

Hatay AKP Milletvekili Hüseyin Yayman

Su konusunda Hatay Büyükşehir Belediyesine ağır yüklendi:

Utanma duygunuz kaldıysa, bu ayıp size yeter!

Hatay AKP Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediyesi’nin, ilçedeki susuzluğa çözüm amacıyla kuyu açarak su bulma çabalarında olumlu sonuca ulaştığını kaydederek, “Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin utanma duygusu kaldıysa, bu ayıp size yeter” dedi.

Dün Kırıkhan ilçesi Kurtlusoğuksu bölgesinde ilçe belediyesince yürütülen kuyu açma çalışmalarında su bulunması üzerine; Milletvekili, Belediye Başkanı ve diğer belediye yöneticileri bölgeye gitti, su bulunan kuyuda incelemede bulundu.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, su bulma ile ilgili gelişme için şu paylaşımı yaptı:
“İlçemizin su sorununu çözmeye devam ediyoruz. İçme suyu konusunda arayışlarımız sonuç verdi ve Kurtlusoğuksu bölgesinde bulduğumuz su kaynağını HATSU’ya devrederek, Kırıkhan halkının hizmetine sunulmasına vesile olacağız.”
Bu arada Milletvekili Hüseyin Yayman ise Büyükşehir Belediyesi’ne ağır sözlerle eleştiride bulundu. Yayman’ın paylaşımı da şöyle:
“Her zaman diyoruz; yaparsa Ak Parti yapar. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin susuzluğa mahkum ettiği vatandaşlarımızın içme suyu sorunu da biz çözüyoruz. Onların böyle bir derdi yok! Teşekkürler Ayhan Yavuz.
Utanma duygunuz kaldıysa, bu ayıp size yeter, Hatay Büyükşehir Belediyesi!” -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)