Hatay Kent Konseyi Teşekkürü Lütfü Savaş’a:

Hatay Kent Konseyi Teşekkürü Lütfü Savaş’a:

15 ilçeye eşit hizmet götürdü

Hatay Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon, yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesi, hayata geçirdiği hizmetler ve Hatay’ın 16 ilçesine götürdüğü eşit hizmetlerden ötürü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
Başkan Kimyon, mesajında, “Bilim insanı kimliği ile hareket eden, halk sağlığını ve gelecek nesilleri göz önünde bulundurup yoğun mesai harcayarak 15 ilçemizde yıllardır dokunulmayan asbestli, kireçli ve içi toprak dolu boruları bertaraf etme adına önemli projelere imza atan Başkan Savaş, üst yapıda da hizmetten yoksun bırakılmış birçok mahalleyi beton asfalt ile tanıştırdı” dedi.
Kimyon, mesajının son bölümünde şöyle dedi:
“Göreve geldiği ilk günden bu yana hiçbir ayrım gütmeden Hatay’ın 15 ilçesine eşit hizmet götürerek 7’den 70’e herkesin gönlüne taht kuran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, Hatay halkına yaptığı hizmetlerden ve Hatay Kent Konseyi’ne verdiği desteklerden dolayı; Kent Konseyi, kadın meclisi, gençlik meclisi ve engelli meclisi adına teşekkür ediyor ve 31 Mart seçimlerinde başarılar diliyorum.” -Cemil Yıldız-