Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay’da Kadın Girişimciler Toplantısı Gerçekleştirildi 

Hatay’ın kadın girişimcilere destek

Hatay’ın kadın girişimcilere destek veren kuruluşu TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu, düzenlediği aylık olağan toplantısını İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı. 

Toplantıya, İskenderun Teknik Üniversitesi öğretim Görevlisi Doç. Dr. Aytemis Depci de katılarak, üniversitede kurulan Kadın Girişimci Topluluğu ile yapılacak olan projeler ve etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Kadın kooperatifleri ve kadın girişimciler adına yapılacak projelerin hızlandırılması için atılacak adımların planlandığı toplantıda, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, katılım ve desteklerinden dolayı Depci’ye, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a, Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez’e ve toplantıya katılan kurul üyelerine teşekkürlerini iletti. 

Ugutmen, kadın girişimciliğin desteklenmesi ve güçlendirilmesi için yapılan çalışmalara devam edeceklerini belirtti.  – Mehmet Durmaz-