Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay’da Psikologlar, Mesleklerini Kutladı

Hatay Akademik Psikologlar Derneği,

Hatay Akademik Psikologlar Derneği, 10 Mayıs Dünya Psikologlar Günü’nü Harbiye Boğaziçi Restoran’da düzenlediği yemek programıyla coşkuyla kutladı. Programa, dernek başkanı Psikolog Doğan Kuş, yönetim kurulu üyeleri ve birçok psikolog katılım gösterdi.
Başkan Kuş, yaptığı açıklamada, “Hatay Akademik Psikologlar Derneği olarak, insanların yaşamlarında ufak dokunuşlarla değişimlerine katkı sağlayan ve alanlarında uzman psikolog meslektaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Kuş ayrıca, 6 Şubat depremini yaşayan bir topluluk olarak, acılarına rağmen hızla toparlanarak depremin travmatik etkilerini azaltmak için çabaladıklarını ve görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerini vurguladı.
Programa katılan psikologlar, moral ve motivasyonlarını artırmak için düzenlenen bu etkinliğin önemine değinerek Hatay Akademik Psikologlar Derneği yönetimine teşekkür ettiler. Kutlamaların, asrın felaketini yaşayan şehirlerinde görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren bölge psikologlarına ve tüm meslektaşlarına ithaf edildiği belirtildi. – İlyas Yiğit-