Hatay’da Süper Ligi’n yeni ekibi kongre yaptı;

Hatay’da Süper Ligi’n yeni ekibi kongre yaptı;

Yeni Yönetim, Yeni Antrenör, Yeni Ekip…

Antrenör AYKAN ÖKSÜZ oldu…

Geçtiğimiz sezon Hatay Birinci Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Lig’e yükselme başarısı elde eden Dursunluspor, yeni sezon öncesi, yönetimsel ve teknik anlamda eksikleri tamamlamaya çalışıyor. Bu arada Dursunluspor’un, antrenör olarak Aykan Öksüz ile anlaştığı bildirildi. Süper Lig’in yeni ekibi, kongre sonrası yeni yönetimini de belirledi, bu arada Hayrettin Nazik, Yeşil-Siyahlı Kulübün yeni başkanı oldu.
Kongrede işbaşına gelen Dursunluspor yeni yönetiminde görev dağılımı da şöyle oluştu:
Kulüp Başkanı: Hayrettin Nazik,
Başkan Yardımcıları: Yılmaz Uygun, Mehmet Tatlı, Erkan Aybar, Sezer Helvacı, İsmail Tektaş.
Dursunlu Spor Futbol Kulübü Başkanı Hayrettin Nazik, bu sezon Süper Amatör’e, fair-play kuralları çerçevesinde renk katacak bir takım oluşturacaklarını dile getirerek, takımın iskelet kadrosunda da centilmenliği içine sindirmiş futbolculara yer vereceklerini bildirdi. Dursunlu Spor Futbol Kulübü Başkanı Hayrettin Nazik, ilk iş olarak takımın başına, aslen Dursunlu’lu olan başarılı Teknik Sorumlu Aykan Öksüz’ü getirdiklerini kaydederken, “Aykan Öksüz’ün Dursunlu Spor Futbol Takımımızı layık olduğu yere getireceğine yürekten inanıyoruz” dedi.
-Aykan Öksüz kimdir?-
Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü’nden mezun olan ve UEFA B lisansına sahip Aykan Öksüz, geçmiş yıllarda Hatay Spor, Genç Milli Takım, Ankaragücü, Türk Telekom, Erzurumspor, Beypazarı, Göztepe ve Alanya Spor’da futbol oynadı. Futbolu bıraktıktan sonra Gençlerbirliği altyapısında da hocalık yaptı. İki yıl önce de Defne Belediyespor’da görev aldı.-Cemil Yıldız-