Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay’ın Belediye Başkanlarından Sıra Dışı İşler

Hatay’ın Defne, Dörtyol ve

Hatay’ın Defne, Dörtyol ve İskenderun ilçelerinde bulunan belediye başkanları, geçtiğimiz hafta sonu alışılmadık işlere imza attılar. Defne Belediye Başkanı Halil İbrahim Özgün, ilçesindeki çöp temizlik kampanyasına katılarak halkla birlikte çöp topladı. Özgün, adliyelerde cübbesiyle avukatlık yapmaya alışık olan bir belediye başkanı olarak, temizlik kampanyasına kot ve tişörtüyle katılarak sıra dışı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Dörtyol Belediye Başkanı Bahadır Amaç ise hafta sonunda halk arasında gözleme olarak bilinen saç üzerinde börek pişirdi. CHP’nin 37 yıl sonra ilk kez kazandığı Dörtyol belediye seçimlerinde başkan seçilen doktor Amaç, halkın arasında oklava ile börek pişirerek katılım sağladı.

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ise bilişim ve yapay zeka konularında uzman bir isim olarak biliniyor. Ancak hafta sonunda belediye başkanlığı kariyeri yerine, operatörlük sertifikası ve bilgisini kullanarak ilçedeki Fezeyan kanalı ıslah ve temizlik çalışmalarına katılarak destek verdi. Dönmez, iş makinesinin başına geçerek kanal temizliği yaparak sıra dışı bir işe imza attı. – Mehmet Durmaz-