Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatayın Gururu, Umut Harbeli…

“Benim cephanem, kalemim. Zırhım,

“Benim cephanem, kalemim. Zırhım, müzik. Başka İpekler’in ölmediği, kelebek kanatlarının silah seslerini ezdiği bir dünya olmasını  diliyorum.”

Hatayspor taraftarı, memleketin yetiştirdiği yetenekli ses sanatçısı Umut Harbeli, daha önce Hatayspor için bestelemiş olduğu ve Hatay halkının büyük beğenisini kazanan türküsünden sonra, “Sevgiliye” adlı çalışması ile Hatay’ımız adına gurur verici, kulağa hoş gelen profesyonel bir besteye daha imza attı.
Atakaş Hatayspor için bestelediği “Bizim İçin Çok Yaşa” ve “Hatayspor Umut Marşı” ile tüm Hataylıların hayranlığını kazanan 29 yaşındaki sanatçı, geçtiğimiz hafta sonu “Sevgiliye-İlk Dans” isimli şarkısını hayranlarının beğenisine sundu. İlk günde on binlerce kişi tarafından dinlenen şarkı, tam not aldı. Genç sanatçı Umut Harbeli, sözü ve müziği kendisine ait olan “Avuç İçi Cennet Kokanım, Adımı Ben Koydum, Cennetim” ve 23 Eylül 2020 akşamı bulunduğu bir kafenin önünde gerçekleşen silahlı saldırıda, maganda kurşunlarının hedefi olarak yaşamını yitiren kız kardeşi İpek için Rapçi Aşkar ile bestelediği “İpekler İçinde” adlı şarkıyla adını duyurmuştu.
Umut Harbeli’nin, müzik ve gelecekle ilgili düşünceleri şöyle:
“Benim cephanem, kalemim. Zırhım, müzik. Başka İpekler’in ölmediği, kelebek kanatlarının silah seslerini ezdiği bir dünya olmasını diliyorum.” –Cemil Yıldız-