Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hataylı sporcunun hedefi Fransa

Fransa’daki hedef ‘Şampiyonluk’ Türkiye

Fransa’daki hedef ‘Şampiyonluk’

Türkiye Cimnastik Federasyonu İl Temsilcisi Özcan Özdemir, bugün başlayacak ve 4 Aralık’a kadar sürecek olan Fransa’daki Fitness Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi Milli Sporcu olarak temsil etmeye hazırlanıyor.

1-4 Aralık tarihinde Fransa’da düzenlenecek olan Büyükler Dünya Fitness Şampiyonası Milli Takım kafilesinde bir de Hataylı yer alacak. Türkiye Cimnastik Federasyonu İl Temsilcisi Özcan Özdemir, hem Milli Sporcu hem de Milli Takım Antrenörü olmanın onur ve gururunu yaşadığını belirtirken, çok zorlu bir hazırlık dönemi geçirdiğini, sıkı bir diyet ve günde çift antrenman yaparak hazırlandığını,
Ay Yıldızlı Forma ile ülkemizi en iyi şekilde temsil edip Dünya Şampiyonası’nda ülkemize bu branştaki ilk kupayı kazanarak tarihe geçmek istediğini söyledi.
-BABASININ İZİNDE-
Özcan Özdemir; bu yılın Okul Sporları Türkiye Şampiyonu, Haziran ayında Sırbistan’da yapılan Çocuk Fitness Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edip Dünya üçüncüsü, geçen ay da Macaristan’da yapılan Çocuk Fitness Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa dördüncülüğünü elde eden Milli Takımı kadrosunda yer alan, Gym Life Spor Kulübü sporcusu Sıla Özdemir’in babası ve aynı zamanda da antrenörü olarak ilimizi ve ülkemizi başarı ve gururla temsil eden bir isim.
Türkiye Cimnastik Federasyonu Antrenörler Kurulu Başkanı, İl Temsilcisi ve Artistik Cimnastik Milli Takım Antrenörlüğü yanı sıra, Fitness Milli Takım Antrenörü ve Milli Takım Sporcusu olarak ilimizi ve ülkemizi başarı ile temsil etmeye devam eden Özcan Özdemir, başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz olmak üzere, sponsoru olan İbrahim Urhan’a, Cangrup ile Cryocan ailesine çok teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi. -Tamer Yazar-