Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hataylı Yazarlar Defne’de Buluşuyor

Kitap fuarı bugün başlıyor

Kitap fuarı bugün başlıyor

Hatay-Defne’de kitaplı günler başlıyor. Defne Belediyesi’nin koordinasyonuyla gerçekleşecek olan 3. Defne Kitap Fuarı, 3 Şubat Cuma günü (bugün) gerçekleşecek açılışla okur-yazar buluşmasına da ev sahipliği yapacak.

Defne Belediyesi tarafından organize edilen 3. Defne Kitap Fuarı 3-12 Şubat tarihleri arasında yapılırken, Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile’nin koordinasyonuyla, Kültür Kentleri Birliği yazarlarının okurlarla buluşması da Doğuş Okulları Önü / Sümerler Maksim Fuar Alanı / Kültür Kentleri Birliği standında gerçekleşecek.

Birçok yayıncı ve yazarın katılım sağlayacağı 3. Defne Kitap Fuarı, 12 Şubat akşamına kadar, her gün saat 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile, yaptığı yazılı açıklamada, “Kitapların aydınlığı ve sıcaklığında, Defne’de okurlarımızla üçüncü kez buluşmanın sevinci içerisindeyiz. Bu mutluluğu sağlayan Defne Belediye Başkanı Sayın İbrahim Güzel’e, emek veren bütün belediye çalışanlarına öncelikle teşekkür ediyorum” dedi.

Nebih Nafile, Defne Belediyesi’nin sunduğu imkânlarla, Kültür Kentleri Birliği standında 3. Kitap Fuarı’na katılarak okurlarıyla sohbet edecek ve kitaplarını imzalayacak şair ve yazarların isimlerini şöyle sıraladı:

Adil Çetin, Ali Parlak, Asya Akkaya, Aziz Büyükaşık, Burhan Tat, Bülent Can, Esra Dinçer, Erdal Şahin, Fatma Özyurt, Ferhat Zidani, Gülnaz Nurlu Kavvas, Hayrettin Çam, Mahmut Çetin Zorba, Mahmut Vural, Muhsin Boz, Murad Demirkol, Nebih Nafile, Neslihan Kanuncu Seçkin, Nurettin Bellur, Nurten Ergin, Orhan Yeniocak, Sebahat Aslanyürek, Sevim Yunus Habip, Sevgi Horozoğlu, Usulet Coşkuner ve Ümit Şen. -Haber/Cemil Yıldız-