Hatayspor idmanının sürpriz konukları

Hatayspor idmanının sürpriz konukları

Engelliler, Çiçekleriyle Geldi…

Hatayspor’un, dünkü M.Başakşehir maçı öncesi gerçekleşen Cuma günkü idmanına sürpriz konuklar geldi. Bordo-Beyazlılar, Kulüp tesislerindeki sahada çalışırken, birden karşılarında bir grup engelliyi gördü. Ellerde çiçeklerle Hatayspor tesislerine gelen engelliler, teknik direktör, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi, çiçekler verildi. Engelli konuklar, kendi hazırladıkları özel hediyeleri futbolculara verirken, futbolcular da takımın flama, atkı, bere, forma gibi malzemelerini engelli konuklarına hediye ettiler.
Hatayspor Kulübü’nden, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan’ın başkanlığında gerçekleşen ziyaret sonrası şu paylaşım yapıldı:
“Cuma günkü idmanda çok özel misafirlerimiz vardı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle idmanımızı ziyaret eden özel çocuklarımız, Başakşehir maçı öncesi takımımıza başarı diledi. Özel çocuklarımız, kendi hazırladıkları hediyeleri takımımıza takdim ederken, teknik ekibimiz ve futbolcularımız da çocuklarımıza, Hatayspor’umuzun atkısını ve bayrağını hediye ettiler. Sevgi, engel tanımaz.” -Cemil Yıldız-