Hatayspor Kulübü’nden Albayrak Çiftine “Acil Şifa” Dileği

Hatayspor Kulübü’nden Albayrak Çiftine “Acil Şifa” Dileği

Hatayspor Kulübü, koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray ikinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile eşine “geçmiş olsun ve acil şifa” dileğinde bulundu. Hatayspor internet sitesindeki mesaj şöyle:
“Galatasaray ikinci Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak’ın ve kıymetli eşi Şükran Albayrak’ın koronavirüs (Covid-19) testlerinin pozitif çıktığını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve tüm Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”
ALBAYRAK ÇİFTİ TESTİ POZİTİF
Galatasaray ikinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Çift, hastanede karantinaya alındı. Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs’e yakalandığı bildirildi. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürerken, Abdurrahim Albayrak’ın, sevenlerine mesaj yollayarak, “Herşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum” dediği öğrenildi.  -Cemil Yıldız-