Hatayspor Kulübünden Taraftar Mesajı:

Hatayspor Kulübünden Taraftar Mesajı:

Yeni Nesil, Hatayspor Sevgisiyle Büyümeli

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan’ın, hafta içinde, Antakya ilçesine bağlı Ekinci’deki bir ortaokula kütüphane kazandırmasındaki katkıları dolayısıyla teşekkür edilirken, Bordo-Beyazlı Kulüp’ten de bu etkinlikle ilgili bir açıklama yapıldı. Hatayspor Kulübü açıklamasında, Hatay’da yeni neslin, Hatayspor sevgisiyle büyümesi konusu gündeme getirildi.
Hatayspor Kulübü’nün mesajı şöyle:
“Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla, tüm iç saha maçlarımızda, şehrimizin her yerinden öğrencilerimizi ağırlamaya başlıyoruz. Sağlık Kurulu’nun ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği stadyuma giriş kriterlerine uygun, 12 yaşından büyük ve aşı takvimini tamamlamış öğrencilerimizi Atakaş Hatayspor olarak ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz ve Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan, ilk olarak Ekinci Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilere ve okul yönetimine, stadyuma giriş kriterleri hakkında bilgi verdiler. Okul yönetimlerinin belirleyeceği isim listeleriyle, tüm iç saha maçlarımızda, şehrimizin her noktasından öğrencilerimizle Yeni Hatay Stadyumu’nda buluşacağız.
Sağlık Kurulu’nun ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği stadyuma giriş kriterlerine uygun, 12 yaşından büyük ve aşı takvimini tamamlamış öğrencilerimizin, Passolig kartları olma şartıyla, biletleri kulübümüz tarafından yüklenecek. Böylece yeni nesiller, Atakaş Hatayspor sevgisiyle büyüyecek.
Ekinci Atatürk Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştiren Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz ve Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan, bu kampanya ile beraber şehrin her noktasına ulaşılacağını belirterek, gelecek nesillerin, Hatayspor sevgisiyle büyümelerinin önemine değindiler.
Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Şevket İyi ve Ekinci Atatürk Ortaokulu Müdürü Ahmet Hayri Yılmaz, bu anlamlı proje için Yönetim Kurulumuz adına Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz’e ve Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan’a teşekkürlerini ilettiler.”

-Cemil Yıldız-