Hatayspor maçlarında

Hatayspor maçlarında

Engellilere yüzde 25 indirim, şehit ve gazi yakınlarına ücretsiz bilet

Hatayspor Yönetimi tarafından, engellilere ve bayan taraftara yüzde 25 bilet indirimi yapılırken, Şehit ve Gazi yakınlarının birinci derece ailelerine ise ücretsiz bilet verilecek.
Tüm taraftar grupları olarak, Hatayspor Yönetimi ile işbirliği içerisinde yaptıkları faaliyetleriyle ilgili açıklamada bulunan Asi 1967 Derneği Başkanı Serdar Kahraman, “Bu faaliyetler içerisinde en dikkat çekici olanı, kuşkusuz Şehit ve Gazi yakınları ile engellilerimize yönelik olan avantajlardı. Hatayspor Yönetimi tarafından, engellilere ve bayan taraftara yüzde 25 bilet indirimi yapıldı. Tekerlekli sandalyeli engellilerimize yönelik olarak, refakatçisine de bu indirim uygulanacaktır.
Engelli taraftarlarımız, Hatay Yeni Stadyumu’nda kuzey ve güney kale arkası üst tribünde, stat girişinde kendileri için tasarlanmış asansörlerle yerlerini alabilecekler” dedi.
Serdar Kahraman, ek olarak; engelli, Şehit yakını ya da Gazi konumundakilerin bu avantajlardan faydalanmak için Hatayspor passolig kartı almak ve en az 2 doz aşılarını yaptırmış olmaları gerektiği konusunu da hatırlattı. -Cemil Yıldız