Hatayspor Taraftarı Ne Dedi?

Hatayspor Taraftarı Ne Dedi?

Hatayspor’un Gaziantep FK önünde aldığı 4-1’lik hezimet yenilgiye Bordo-Beyazlı taraftarların tepkisi sert oldu. İşte, o paylaşımlardan bazıları…

Toprak Çoban: Acilen Kamil Ahmet çıkması lazım! Maçı katletti resmen! Engin, genç bir yetenek ve girmesi lazım. Lazio’ya karşı kötü oynamadı.

Kadir Tag: “Yazıklar olsun” derim!

Adem Yücesoy: Her zaman söylediğim gibi, bu kadro Süper Lig kadrosu değil. Trabzon, maçı aldığı zaman da dedim.

İsmet Çelik: Dolar düşer, Hatay düşmezmiş!

Erdal Karataş: Hep TFF 1. Lig oyuncuları! Bu takım düşmez belki, ama biz kalp krizinden gideriz!

Sinan Çifçi: Yönetim istifa.

Adnan Yıldırım: Transfer lazım.

Harun Yıldırım: İzle de gör halini takımın. Transferi son dakika yap, yine oynamayan, sakat oyuncular al, belki son maçta oynarlar Sayın Başkan!

Orhan Faiz: Eseriyle gurur duysun! Formalite, boş yöneticileriyle istifa etsin!

Hasan Aslan: Ben, takımı tanıyamadım. Çok zayıf! Allah yardımcımız olsun inşallah. Yönetim, transfer yapmayacaksa, işi bırakması lazımdı diye düşünüyorum, ama geç oldu! Transfer sezonu bitecek neredeyse.

Mustafa Zehra Tandoğan: PTT Ligi takımını kurduğu için teşekkür ederiz.

Cuma Özbek: Bırakın artık şu Hatayspor’un yakasını! Kümeye düşünce, hepiniz kaçacaksınız, biliyoruz. Erkenden bırakın, belki bir umut, ligde kalır Hatay’ımız.

Orhan Cemil: Dibi gördük! Daha ne zaman hamleler gelecek? Golcüleri satarak, takımı ve bu güzel Hatay seyircilerini maçlardan soğuttunuz.

Yaşar Kurtdere: Asıl bomba haftaya patlar! Kasımpaşa’yı yenemesek, elveda Süper Lig!

Yılmaz Keskin: Ya her büyük takımı yendikten sonra, bir sonraki deplasman hep fark yiyoruz! Bunu anlayamadım!

Cihat Alkan: Sayın yönetim, Allah için boş boş konuşup rakip takımları hırslandırmayın. Ne zaman, kırk yılda bir galibiyet alsak, hemen “Dolar, Euro, Borsa düşer, Hatay düşmez” muhabbeti! Hatayspor düşerse, siz de herkesin gözünden ve gönlünden düşersiniz!

Fuat Latifeci: Yazık ya, ne diyeyim! Yorum yok!

Ergin Yiğtbaş: Yönetim istifa.

Erkan Deveci: Yaaaazikkkk yaaaaa…

Tayfur Kayışkanat: İkinci yarı başında değişikliğe ne gerek var, anlamıyoruz! Dişe diş mücadele oluyor ve sahanın en iyi oynayanını oyundan alıyorsun! Bu fatura Volkan Hoca’ya kesilmesi lazım.

Memet Aslan: Bu kadar sorunlu bir Gaziantep takımından puan çıkaramıyorsan, nerden alacaksın? Tamam, Trabzonspor’u yendik de! Yetiyor mu?

Şeniz Aracı: “Dolar düşer bu takım düşmez”, ama Lütfü, bu seçim düşer!

Arif Üneş: Neden, niçin, nerede yanlış yapıyoruz? Suçumuz nedir de bu ülkede mağdur oluyoruz, ayrımcılığa maruz kalıyoruz. Bazı şehirler beslenirken, Hatay gibi bazı şehirler ise mağdur ediliyor.

Abdulkerim Karasu: Bu takıma transfer lazım, yoksa düşer. Bir Trabzon galibiyetiyle olmaz.