Hatayspor Taraftarları

Transfer İstiyor

“Bir galibiyet aldığımızda, mikrofona çıkıp ‘Dolar-Euro-Altın düşer, ama Hatayspor düşmez’ demekle olmuyor! Gerçeği görün artık! Transfer şart!”

Hatayspor taraftarları, sosyal medya mesajlarıyla, yüksek sesle, yönetime “Transfer yapın” çağrısı yapıyor.

İşte, o mesajlardan bazıları:

Hüseyin Kuş: Değerli Hatayspor Onursal Başkanı ve Yönetim Kurulu! Allah aşkına, neyi bekliyoruz? Hatayspor’umuzun durumunu, biz taraftarlar olarak görüyoruz da siz neden görmüyorsunuz? Durumumuz çok kötü. Rakiplerimiz durmadan transfer yapıyor, düşmemek için. Tutturdunuz bir küçülmek! Sonucu gördük! İkinci ligden veya işe yaramayan veya takımında oynamayan, dışarıdan oyuncu getirmeyin, para vermeyin! Kendi öz çocuklarımızı oynatın! Düşsek de üzülmeyiz! Yazık ya, yaz-kış demeden, evimizde veya deplasmanda takımımızı yalnız bırakmayan, her koşulda destek veren tüm taraftarlarımıza yazık değil mi? Artık lütfen, Hatayspor ‘muzun hak ettiği yere gelmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı. Bir galibiyet aldığımızda mikrofona çıkıp “Dolar-Euro-Altın düşer, ama Hatayspor düşmez” demekle olmuyor! Gerçeği görün artık! Transfer şart! Kaliteli ve deneyimli oyuncular alınmalı ve Volkan Hocamıza gerekli olan takviyeler yapılmalı, destek verilmeli.

Kuşçu Mehmet Antakya: Arkadaşlar, transfer, 8 Şubat’ta sona eriyor. Elde bir şey yok. Lütfu Başkan’a hepimiz baskı yapıp transfer istersek, yapacaktır. Hiçbir kulüpte taraftara karsı gelinmez. Haydi, hepimiz sosyal medyadan baskı yapıp, en az 3 transfer daha isteyelim. Birlikten kuvvet doğar.

Hamit Küçük: Ara transfer döneminde son hafta. Çok geç olmadan, takımımız Hatayspor’a transfer yapılmalı, taraftarı kandırmak için fırsat transferleri değil, ama takıma katkı sağlayacak oyuncular alınmalı. Hem oynayıp hem oynatacak, az ama öz iyi oyuncular transfer edilmeli. Aksi halde, haftaya çok geç olacak. Transfer edilecek her oyuncunun bir özelliği olması lazım. Sayı değil, kalite önemli. Ucuz etin yahnisi güzel olmazmış.

Şakrotes Şakir Yıldızbaş: Bu takım küme düşerse, yazık olur. Herkes elini taşın altına koysun. Bu işte Volkan’ın suçu yok. Biz, geçen yılın ikinci yarısında aldığımız puanlarla zaten küme düşmüşüz. Şimdi şapkayı önümüze koyup, düşünme zamanı.

Mehmet Kırkıcı: Seviliyorsun, Volkan Hoca. Sana istediğin transferleri yapmayan Yönetim utansın.

Nazım Harnuboğlu: Canın sağ olsun hocam. Tek suçlu, transfer yapmayanlar. Utanın, utanın be! Transfer yapın ya da gidin istifa edin.