Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, futbolcu transferlerindeki isabeti yorumladı:

400’e Yakın Oyuncu Portföyümüz

400’e Yakın Oyuncu Portföyümüz Var

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Bordo-Beyazlı ekibin son iki sezonda gerçekleştirdiği transferlerdeki isabet yüzdesinin yüksek olmasıyla ilgili soruya cevaben, “Bizim, 400’e yakın oyuncu portföyümüz var” açıklaması yaptı.

Yaygın basına konuşan, Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erodğan, şunları söyledi:

“Transfer ettiğimiz, özellikle ligi bilmeyen oyunculara, gelmeden önce oyun felsefemizi anlatıyorum. Oyunu, daha sahaya çıkmadan ne yapması gerektiğini ve bekleneni alarak sahaya çıkıyor.”

Transferde çok ciddi bir ekibe sahip olduklarını da söyleyen Ömer Erdoğan, şöyle devam etti:

“Biz, 400’e yakın oyuncunun olduğu bir portföye sahibiz. Bunun da faydasını görüyoruz. Kısa vadede, lig oynanırken ikincilik bir motivasyon kaynağı, ama asla rehavet sonucunu doğurmamalı. Ben, ligi en iyi yerde bitirmenin gayretindeyim.”

TOP RAKİPTEYKEN DOĞRU POZİSYON ÖNEMLİ

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, açıklamaları sırasında, özellikle top rakipteyken karşı koymada alınacak pozisyonun çok önemli olduğunun altını çizdi ve bu konuda şunları söyledi:

“Benim için önemli olan, top rakipteyken, topun karşısında doğru pozisyonu alabilmek. Takım boyunuz 60 metreyse, hiçbir şansınız yok. Ekibim, takımın genç savunma oyuncularıyla özel antrenmanlar yapıyor. Kalecimiz Munir de tam bir lider.” -Cemil Yıldız-