Hatayspor ürünleri, hem de ucuza…

Hatayspor ürünleri, hem de ucuza…

Komando Mehmet’te

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Deviren (Komando), Semerciler Çarşısı’nda bulunan mağazasında, Hatayspor markalı sweatshirt, atkı, bere ve vantuzlu araba camı atkıları satıyor. Tüm tasarımının Komando Mehmet’e ait olduğu ifade edilen Hatayspor ürünlerinin, kaliteli olması yanında, uygun fiyatlarla da alıcı bulduğu bildirildi.
Piyasa değeri 70 TL olan kapüşonlu Hatayspor sweatshirt ile 20 TL’den satışta olan Hatayspor atkıları için çok güzel bir kampanya düzenlediklerini belirten Komando Mehmet, sweatshirt ve atkıyı bir arada 39.90 TL’den satış yaptıklarının altını çizerek, kaçırılmayacak bu kampanyadan faydalanmak isteyen herkesi mağazalarına beklediklerini söyledi.
Komando Mehmet, Hataysporluluğu ile ilgili de şunları söyledi:
“Hatayspor ile yatıyor Hatayspor ile kalkıyorum. İyi gününde, kötü gününde, takımımızın her daim büyük destekçisiyim. Başarıları ile gurur duyduğumuz Hataysporumuz için yeri gelmiş gözyaşlarımızı tutamayarak ağlamışızdır. Ben öldüğümde, beni, bu memlekete ve Hatayspor’a gönül veren kardeşlerim defnedecek. O anlamda bizim için önemli olan tek takım, Hatayspordur. Giden ağamız, gelen paşamızdır. Başarılı olacağına inandığımız Hatayspor’u her daim destekleyeceğimizi belirterek, tüm taraftarlarımızı maçlara destek vermeye davet ediyorum.” –Mehmet Durmaz-