Hatayspor Yönetimi mesajı taraftara:

Hatayspor Yönetimi mesajı taraftara:

Desteğinize İhtiyaç Var, Faır Play’den Ayrılmayalım…

Hatayspor Yönetim Kurulu, bugün oynanacak olan Adanaspor maçı öncesi Bordo-Beyazlı taraftarların her zamanki gibi desteğine ihtiyaçları olduğunu, ancak ligde son haftalara girildikçe, tribünlerde olabilecek hareketlenmelerde Fair Play dışına çıkılmaması konusunda uyarıda bulundu. Hatayspor Yönetim Kurulu’nun taraftara yönelik mesajı şöyle:
“Büyük Hatayspor Ailesi… Lig’in sonuna yaklaşırken, her maçımızın daha da önem kazandığı son haftalarda sizlerin desteğine her zamankinden çok ihtiyaç duyuyoruz. Hafta sonu oynayacağımız Adanaspor maçında, misafir tribüne ve tüm Türkiye’mize, Hatay’ımızın misafirperverliğini gösterelim. Kulübümüzün ceza almasına sebep olacak davranışlardan kaçınalım ve Fair Play çerçevesinde, Hatayspor’umuza ve şehrimize yakışan şekilde, sahada canla başla mücadele eden takımımızı destekleyerek üstümüze düşeni fazlasıyla yapalım.
Büyük taraftarımıza en çok tribünde ihtiyacımız var. Büyük taraftarımızın, takımımız gibi üstüne düşenin en iyisini yapacağından eminiz.” -Cemil Yıldız-