Hatayspor’da Ses Yok

Hatayspor’da Ses Yok

İlk 11’de oynayan 2 önemli oyuncusunu kaybeden Hatayspor’da ara transferin 12.gününde hala ses yok. Taraftarın transfer beklentilerinin zamanında gerçekleşemeyeceği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Hatayspor taraftarının, Kulüp yönetiminin gerekli transferleri yapacağına dair umutları tükenmek üzere. Bugün, ara transferde 12.gün olmasına rağmen, alınan futbolcu yok.

Hatayspor’da transfer konusunda yetkili isimlerden Onursal Başkan Lütfü Savaş Avrupa’da! Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan, Büyükşehir Genel Sekreterliği görevinden ötürü Hatayspor’a gereken zamanı ayıramıyor! Futbol Şube Sorumlusu Ender Yardımcı, Macaristan’da! 2. Başkan Mustafa Özat bir gün Antakya’da, 3 gün şehir dışında! Aydın Toksöz, kenarda beklemeyi, gelişmeleri izlemeyi tercih ediyor! Ethem Sunar, İstanbul’da ve Hatay’a geldiği yok! Diğer yöneticilerden Mehmet Bozkurt, Mithat Baklacı, Rahmi Vardı gibi isimlerin de başka görevleri nedeniyle A Takım’a yönelik transferlerde yetkisi yok.

Özetlemek gerekirse; 3 gün sonra Trabzonspor, 7 gün sonra Gaziantep, 10 gün sonra Kasımpaşa gibi hayati 3 maça çıkacak Hatayspor’da, ilk yarıdaki yetersiz kadrodan en verimli 2 as isim takımdan ayrılırken, Bordo-Beyazlı ekibe alınan, katılan, imza atan hiçbir futbolcu yok. -Cemil Yıldız-