Hatayspor’un Play-Off rakibi KASTAMONUSPOR

Hatayspor’un Play-Off rakibi KASTAMONUSPOR

2017’DE YENİLMEYEN TEK TAKIM

Hatayspor’un Play-Off eşleşmelerinde rakibi Kastamonuspor, Türkiye Süper Ligi, PTT 1. Ligi, Türkiye 2. Ligi ve Türkiye 3.liglerinde 2017 yılında, yani sezonun ikinci yarısında yenilgi görmeyen tek takım.
Kastamonuspor, Lig’in ikinci yarısında, 15 Ocak 2017 ile 29 Nisan 2017 tarihleri arasında 17 Lig maçına çıktı. Bu maçların 12’sini kazandı, 5’inde berabere kaldı, yenilmedi… Ayrıca 17 maçın 12’sinde kalesinde gol görmedi. Lig’deki son maçını da 5-0 kazandı.
Özetlemek gerekirse; Hatayspor’un rakibi çok güçlü ve ara transferdeki takviyelerle de puan cetvelinde 15.sıradan 3.sıraya kadar yükselmiş bir takım. Başarı grafiği ise her geçen hafta yükselen bir seyir izlemiş.
Bordo-Beyazlı ekibin de Kastamonuspor’dan geri kalan bir tarafı yok. Hatayspor da, Lig’de ikinci yarıda, son Ankaragücü maçı dikkate alınmadığı takdirde liglerde yenilgi görmeyen, çıtasını her hafta yükselten, başarılı sonuçlar alan bir takım.
Kastamonuspor’un başında Teknik Direktör Ziya Doğan, Hatayspor’un başında İlhan Palut var. Her iki teknik adam da Türkiye liglerinin ikinci yarısındaki en başarılı iki hocası. -Cemil Yıldız –

(Visited 1 times, 1 visits today)