HATMEK ile spor kompleksi bedava

HATMEK ile spor kompleksi bedava

Hatay BŞB başkanı Lütfü Savaş’tan, karne alan tüm öğrencilere sömestr hediyesi:
Hatmek ile spor kompleksi bedava
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yarıyıl tatiline giren öğrencilerden, karnelerindeki notlar ne olursa olsun cesaretlerini, umutlarını ve inançlarını hep diri tutmalarını istedi. SAVAŞ, mesajında, “Karnelerini alan bütün öğrencileri gayretlerinden dolayı kutluyorum. Unutmasınlar ki, karne, eğitim-öğretim ortamlarında bir dönem boyunca sergilenen performansın geri bildirimidir. Kati surette kişiliği ve zekayı kategorize eden bir gösterge değildir. Öğrencilerimizin, zayıf ve güçlü yönlerini analiz etmesine, eğer varsa eksikliklerini fark etmesine ve bir dahaki dönem için tedbirler almasına imkân sunar” dedi.
Başkan Savaş, eğitim dönemindeki zihinsel yorgunluklarını atmaları için, yarıyıl tatilini sosyal ve kültürel etkinliklerle geçirmelerini, spor aktivitelerine yönelmelerini öğütlerken, öğrencilere şu mesajı verdi:
“Bizler, bu konuda her zaman yanındayız. 22 Branşta faaliyet gösteren Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi ile HATMEK’teki kurslarımız, 15 gün boyunca, diğer üyelerimizi ve kursiyerlerimizi etkilemeyecek şekilde siz öğrencilerimize ücretsiz hizmet sunacak olup, sizleri bekliyoruz.” -Cemil Yıldız-