Hatunoğlu, Ayakkabı İmalatçılarıyla…

Hatunoğlu, Ayakkabı İmalatçılarıyla…

Hatunoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ayakkabı imalatçı esnafını ziyaret etti, esnafın taleplerini dinledi.

CHP’nin Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, hafta başında, ilçedeki ayakkabı imalatçılarını ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında ayakkabı imalatçı esnafını ziyaret eden Hatunoğlu, şunları söyledi:
“Ne demiştik? Sıkılmadık el, girilmedik ev, çalınmadık kapı, hatırı sorulmadık esnaf, dinlemediğimiz dert kalmayacak demiştik ve bununu gereğini yerine getireceğiz.”
Hikmet Hatunoğlu, imalatçı esnafıyla sohbetinde şunlara değindi:
“Türkiye’mizin yüzde 35 ayakkabı ihtiyacını karşılayan Antakya’da, el emeği göz nuru meslek dallarından biri olan ayakkabı imalatçı esnafımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde; Antakya halkımızın ve esnafımızın sorunlarını, hizmet taleplerini karşılamak için Partimizin Derman Belediyeciliği Politikası’nı anlattık. Bizler, halkımıza söz veriyoruz. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile işbaşına geldiğimizde, Antakya’mızın sorunlarını çözmek, hizmet taleplerini karşılamak, esnafımızın dertlerini çözmek bizim boynumuzun borcu olsun. Cenabı Allah, çıktığımız bu hizmet yolunda bizleri sizlere mahcup ettirmesin, başımızı öne eğdirmesin. Şahsıma gösterilen sıcak ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” -Cemil Yıldız-