Havada Aşk!

Havada Aşk!

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Tekgüzel, aşkını ilan ettiği, Antakya’da hastanede çalışan hemşire Gülçin Kaya’ya “havada” evlenme teklif etti, nişan yüzüğü taktı. İlimiz sağlık kurumlarında görevli 2 sağlık çalışanının yamaç paraşütlü evlenme teklifi, İskenderun sahilindeki Atatürk Anıtı bahçesinde gerçekleşti ve duygusal anlara sahne oldu.
İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanı Mehmet Mustafa Tekgüzel, gönlünü kaptırdığı hemşire Gülçin Kaya’ya sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Amanos Dağları’nın zirvesinden, uzman yamaç paraşütü sporcuları ile birlikte çift kişilik paraşütlerle atlayan çift, bir süre İskenderun semalarında süzüldü. Hazırlanan plan gereği sevdiği kızdan önce iniş yapan M. Mustafa Tekgüzel, iniş alanında evlilik teklifi için müzik dahil her şeyi arkadaşları ile planladı. Gülçin Kaya’nın inişi sırasında, “Hayat boyu bu filmin başrolünde benimle oynar mısın Gülçin” yazılı pankart açarak evlilik teklifi yapan Tekgüzel’in sürprizi karşısında şaşkına dönen Kaya’nın cevabı “Evet” olunca, yüzük takıldı.
Çiftin sevdiği şarkının çaldığı ve alkışların tutulduğu evlenme teklifine yüzlerce kişi tanık oldu, alkışladı. -Cemil Yıldız-