Hayır… Hayır…

Hayır… Hayır…

CHP’li Vekil Topal, Belen’de esnafın ve sokaktaki vatandaşın hal hatırını, yaşamdan memnun olup olmadığını sordu. Aldığı cevaplar, aynı:
Hayır… Hayır…
CHP Milletvekili Serkan Topal, hafta sonunda, Belen ilçesinde en üst Protokol yetkilisinden sade vatandaşına kadar bir dizi ziyaret gerçekleştirdi, görüşmelerde bulundu. Milletvekili Serkan Topal, gittiği her yerde görüştüğü her kişiden, yaşamından ve işinden memnun olmadığını, gelecekle ilgili kaygıları olduğunu duyduğunu söyledi.
Milletvekili Serkan Topal, “Sokaktaki vatandaştan esnafımıza, emeklilerden köylü vatandaşlara hemen herkese yaşamından memnun olup olmadığını sordum. Herkes, bana ‘HAYIR’ cevabını verdi” açıklaması yaptı. Belen esnafıyla görüşmesinde, kendisine, getirilmek istenen ‘Bölünme Anayasasına’ ve rejim değişikliğine HAYIR denildiğini söyleyen Milletvekili Serkan Topal, Belen’de İlçe Kaymakamı’nı da ziyaret etti, ardından Partililerle bir araya geldi.

Hafta sonunda Belen ilçesine geçen Milletvekili Serkan Topal, CHP İlçe Yöneticileri ve İlçe örgütü ile bir araya geldi, ardından Belen Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası ve Şoförler Odası Oda Başkanlarını ziyaret edip, sonrasında da Belen esnafını dolaştı, hatırlarını sorup gündeme dair fikir alışverişinde bulundu.
TOPAL, “Esnafa İşler iyi mi? diye sorduk, ‘HAYIR’ cevabını aldık. Belen, Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkacak ve rejimi değiştirecek bir sisteme ‘HAYIR’ diyor” değerlendirmesinde bulundu.
Milletvekili TOPAL’a, Belen ziyaret ve temaslarında Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ile CHP Hatay Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu da eşlik etti.
-Mehmet Özgün-