Hayır’lı işler…

Hayır’lı işler…

CHP’li vekil Topal, Uzun Çarşı esnafını gezdi…

CHP’nin ilimiz milletvekili Serkan Topal, önceki gün seçim bölgesinde, Antakya Uzun Çarşı başta olmak üzere kent merkezinde esnaf ağırlıklı bir gezi yaptı. Topal, gittiği her yerde Anayasa değişikliğinin mahsurlarını ve ülkeyi götüreceği felaketleri anlatmaya çalıştı. Topal, Antakya halkını ve esnafını, ülkeyi felakete götüreceğini belirttiği anayasa değişikliğine karşı ‘HAYIR’ oyu vermeye davet etti.
Milletvekili Serkan Topal, Uzun Çarşı’da bütün esnaflara tek tek uğrayarak ‘Hayırlı’ işler diledi.
Topal, esnafla sohbetinde şu mesajları verdi:

“Türkiye için ‘Hayırlı’ olan ‘Hayır’ı tercih edin. 2002 yılından bu yana girdikleri her seçimde bir biçimde mağduru oynayan iktidar partisinin imdadına şimdi Avrupa ülkeleri yetişmiş gibi görünse de, Türk Halkı, bu trajikomik durumun farkındadır ve 16 Nisan sonrası Türkiye’nin mağdur olmaması için ‘Hayır’ diyecektir.”
Bu anayasa değişikliği sonrası, “memleketin bütün bürokrasisinin, tüm hakim ve savcılarının bir siyasi parti genel başkanına ve onun vasıtasıyla da, kendisinin il ve ilçe başkanlarına bağımlı kılınmak istenmesinin demokrasi ile en ufak bir illiyet bağı olamaz” diyen Hatay Milletvekili Topal, “Demokrasimiz ve özgürlüklerimiz için ‘Hayır’ diyeceğiz” dedi. -Gökay Gökdemir-

(Visited 1 times, 1 visits today)