HBB Basın Yayın Dairesi Başkanı Nida Yılmaz,

HBB Basın Yayın Dairesi Başkanı Nida Yılmaz,

HGC’yi ziyaret etti …

Yerel Basının Güçlenmesi Demokrasiye Katkı Sağlar

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Dairesi Başkanı Nida Yılmaz, dün Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti, yerel basının önemine dikkat çekti.
Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Yılmaz, ziyaretteki konuşmasında yerel basının güçlenmesinin demokrasiye katkı sağlayacağını söyledi, yerel basının sadece siyasiler için değil, toplumu yöneten unsurlar için de yapıcılık anlamında olduğunu ifade etti.
Hatay Büyükşehir Belediyesi ile ilgili haberlerde bilgi belge ihtiyaç olması halinde yardımcı olmaya, ne gerekiyorsa yerine getirmeye hazır olduklarını söyleyen Yılmaz, “Hep sizlerin yanındayız” mesajını verdi.
HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’te, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti. Yılmaz’ın uzun yıllar parlamento muhabiri yapan bir Antakyalı olduğunu hatırlatan Temizyürek, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde göreve başlamasının kendileri için bir şans olduğunu söyledi, işi bile biriyle çalışmanın önemine değindi. Mehmet ÖZGÜN

(Visited 1 times, 1 visits today)