Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HBB Başkanı Mehmet Öntürk’ten “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Mesajı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Öntürk, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Emek ve dayanışma; çağlar boyunca bereketli topraklarımızda, alın teriyle yükselen kentimizde ve zengin kültürümüzde önemli bir yer ve değere sahiptir.
Hatay’ımızın yatırım, istihdam, üretim, hizmet ve ihracat odaklı büyümesinde işçi kardeşlerimizin emeklerinden gelen güce güveniyor, adımlarımızı da memleketimizin çıkarları doğrultusunda atıyoruz.
6 Şubat depremlerinde büyük yaralar alan kentimizin yeniden ayağa kalkması için kardeşlik bağlarıyla sıkı sıkıya bağlı toplumumuzla, üretim ve hizmet alanında yadsınamaz katkıları olan işçi ve emekçi kardeşlerimizle ve devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla ortak hareket etmeyi asla göz ardı etmeden çalışmalarımızı her alanda uyum içinde yürüteceğiz.
Bu hassasiyetle, başta kurumumuzda görev yapan emekçilerimiz olmak üzere hakların korunmasına yönelik bir anlayışla hareket ederek bu hakların suiistimal edilmesine hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz.
Türkiye Yüzyılı’nda Hatay’ın imarı sürecinde her zaman yanımızda yer alacak işçi kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, işini severek yapan tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” – Mehmet Durmaz-