Helen Doron’a Portre Sürprizi

Helen Doron’a Portre Sürprizi

Doğuş Okulları ile protokol imzalamak üzere önceki gün ülkemize, Hatay’a gelen Helen Doron, mozaik tablo portresinin kendisine takdim edilmesi sürprizi karşısında duygulandı. Helen Doron’a portresini, Doğuş Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Semir Abacı verdi.
HELEN DORON KİMDİR?
Helen Doron, İsrail merkezli bir İngiliz-İsrailli dilbilimci ve eğitimcidir. Helen Doron Öğretim Yöntemi’nin yaratıcısı ve İngilizce öğrenen bebekler, çocuklar ve gençler için uluslararası bir pedagojik ağ olan Helen Doron Eğitim Grubu’nun kurucusu ve Helen Doron Akademisi Anaokulları, Helen Doron Uluslararası yaratıcısıdır.
Helen Doron’un meşgul olduğu iş, hayatları değiştirmektir. Helen Doron, 30 yılı aşkındır İngilizce’yi Yabancı Dil (EFL) olarak her yaştan çocuğa muazzam başarılı sonuçlar ile öğretmedeki tecrübesiyle, Avrupa’nın en ileri gelen kuruluşun sahibidir.
Helen Doron, bebeklerden gençlere kadar, çocuklara İngilizceyi yabancı bir dil olarak öğretir. Müzik, oyunlar ve özenle hazırlanmış etkinliklerle dolu eğlenceli, stressiz dersler sayesinde, çocuklar, İngilizceyi ana dillerini öğrendikleri gibi kolay ve doğal bir şekilde öğrenirler. -Cemil Yıldız-