Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,45 / Satış: 9,49
€ EURO → Alış: 10,97 / Satış: 11,02

Hem ağaçlandırma çalışması

Hem ağaçlandırma çalışması
  • 23.03.2021
  • 458 kez okundu

Hem gündemdeki sorunlar

Bazı ziyaret ve görüşmeler için Hatay’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bölge iş insanlarıyla da bir araya geldi, uzun bir süredir yaşanan sıkıntılar masaya yatırıldı, beklentiler paylaşıldı.

Hatay’ın İskenderun Belen ve Arsuz ilçelerinde yaşanan yangınlarda zarar gören ormanlık alanların ağaçlandırma çalışmaları kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) ev sahipliğinde düzenlenen Fidan Dikim Töreni’ne katılan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Bizler, kıyamet koparken bile, elinde bir fidan varsa onu dikmenin tavsiye edildiği bir kültürden geliyoruz” dedi.
-365 ODA/BORSA-
Aldıkları karar doğrultusunda; 81 il, 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsada her kişi adına fidan katkısı talep ettiklerini ve bu kapsamda 31 binden fazla fidan bağışlandığını ifade eden Rifat Hisarcıklıoğlu, “Sevinerek gördük ki, tüm milli meselelerde olduğu gibi, burada da milletimiz birlik ve beraberlik içinde hareket etti” değerlendirmesinde bulundu.
-HEP YANIMIZDA-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, verdiği destek için teşekkür eden İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Her zaman olduğu gibi zor zamanımızda bizleri yalnız bırakmayan, moral ve güç veren değerli Başkanımıza ilgi, alaka ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Başlatmış oldukları bu kampanyanın gelecek nesillere nefes olacağına inandıklarını söyleyen Yılmaz, “Yaşanan orman yangınlarının yaralarını hep birlikte sararken, fidan bağış kampanyamıza destek veren tüm kurum ve kuruluşlarımıza, Oda ve Borsalarımıza, bağış yapan tüm hayırseverlere çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
-İŞ İNSANLARI-
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, programı dahilinde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti, burada; İskenderun TSO Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları üyeleri ile görüştü. Hisarcıklıoğlu, daha sonra akşam yemeğine katıldı. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ