Hem mezuniyette bulundu

Hem mezuniyette bulundu

Hem de bir kalp ziyaretinde

Kısa süren Antakya ziyaretinde Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na da anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren, TUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Emel ve Gürkan Korkmaz’la bir araya geldi.

Erol Bilecik Anadolu Teknik Lisesi’nin mezuniyet töreninde yer alan ve burada yaptığı konuşmasında gençlere gelecekteki rotalarında başarı dileyen, Hataylı İşadamı-TUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in mesajı ise net oldu… “Bu toprakların insani bereketine uzun yıllardır güç veren okulumuzun 572 mezununu daha uğurladık. Yolunuz aydınlık olsun gençler!”
Erol Bilecik’in kısa süreli ziyaretinin Antakya duraklarından biri de Ali İsmail Korkmaz Vakfı oldu. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ile beraber Vakfı ziyaret eden Bilecik, burada, Anne Emel Korkmaz ve Ağabey Av. Gürkan Korkmaz tarafından karşılandı. Ziyarette Vakfın gönüllü çalışanları da hazır bulundu.
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaret, ALİKEV’in kurulma sebebi noktasında oldukça duygusal konuşmalara sahne oldu. Düne dair hatıraların bir kez daha paylaşıldığı sohbette bir daha bu tür acıların tekrarlanmaması adına temenniler paylaşılırken, Vakfın Ali İsmail’in düşleri adına attığı adımların önemine vurgu yapıldı.-Tamer Yazar-

(Visited 1 times, 1 visits today)