Hem ziyaret, hem arıtma!

Hem ziyaret, hem arıtma!

Defne’nin Geleceği Platformu üyeleri, “Arıtma” için CHP’nin kapısını çaldı…

Defne ilçesi Turunçlu Mahallesi’ndeki arıtma tesisinden kaynaklanan sıkıntı sürerken, bölge sakinlerinin, aralarında oluşturdukları heyetle bu konuyu sıcak tutma adına gerçekleştirdikleri ziyaretleri sürüyor.
Kendilerine “Defne’nin Geleceği Platformu” adını veren heyet üyeleri, geçtiğimiz hafta sonunda, Defne CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Yeni İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan Platform üyeleri ile sohbetin ana konusu, ilçedeki arıtma tesisi kokusu sorunu oldu.
Ziyaret kapsamında yeni ilçe başkanı ve yönetimini tebrik ederek başarı dileyen Platform üyeleri, arıtma kokusu sorununa parmak bastı ve çözüm noktasında destek istedi. Defne CHP İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız da, ilçenin her sorununa duyarlı olacaklarının altını çizerek, ilgilenecekleri sözüyle birlikte şu mesajı verdi:
“Defne’nin Geleceği Platformu üyeleri ile bir araya geldik. Başta Turunçlu’daki arıtma tesisi olmak üzere, geleceğimizi konuştuk. İlçemizin geleceği ile ilgili her öneri ve proje için, İlçe Belediyemiz ile Platform arasında köprü olmaya çalışacağız.” -Cemil Yıldız-