Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HGC Heyeti Ziyareti BİK Müdürü Parlak’a

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC)

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Basın İlan Kurumu (BİK) Hatay Şube Müdürü Halil İbrahim Parlak’ı makamında ziyaret etti.

HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu, HGC Başkan Vekili İlyas Bayraktar ve HGC Basın Sözcüsü Murat Mutlu tarafından gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduğunu belirten BİK Hatay Şube Müdürü Halil İbrahim Parlak, yerel basının güçlenmesi için basın ahlak kuralları içerisinde, tarafsız ve doğru habercilik yaparak mesleği yaşatmak ve ayakta tutmak için Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü olarak ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Yerel basının sorunlarını ve taleplerini her zaman önemsediklerini belirten HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu da yaptığı konuşmada, “Yerel basının sorun ve talepleri konusunda Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürlüğü ile istişarelerimizi her zaman sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız. Bizlere göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı teşekkür eder, görevinizde başarı dilerim” dedi. -Haber/Cemil Yıldız-