Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İbrahim Yaman ev sahipliğinde:

CHP’de birlik-beraberlik buluşması Defne

CHP’de birlik-beraberlik buluşması

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, geçtiğimiz Pazar günü Partili belediye başkanları, il ve ilçe başkanları, Meclis üyeleri yanı sıra ilçe, il gençlik ve kadın kolları başkanları ile yöneticileri ve eski Milletvekilleri başta olmak üzere, CHP’de çalışan ve emek veren kişileri kahvaltı sofrasında buluşturdu.
İbrahim Yaman’ın davetine; CHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir, Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Eski Bakan Nihat Matkap, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP İl ve İlçe Teşkilatı, Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, geçmiş dönem Milletvekilleri, Meclis üyeleri, Dernek Başkanları, kanaat önderleri, Muhtarlar, STK’lar, Partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Harbiye- Kule Restaurant’taki buluşmayı değerlendiren ev sahibi İbrahim Yaman, “Birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltımızda, Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Meclis üyelerimiz, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu kıymetli buluşmanın en önemli noktası; dayanışma, birliktelik ve kenetlenmenin güzelliği idi. Bağımızı güçlendiren bölgesel toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.
Toplantıda 10’un üzerinde seçilmiş, Partili ve konuk kürsüye çıkarak söz aldı, görüşlerini aktardı.
Verilen mesajlar ana başlıklar halinde özetle şöyle:
-Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Biz her zaman sevgi saygı ve hoşgörü ile kenetleneceğiz.
-Biz; birlikte olalım, şeffaf olalım, doğru olalım. Birbirimize zarar vermeden insanca, insanlık adına yaşayalım.
– Gönlü demokrasiden yana olan herkesin tek tercihi Cumhuriyet Halk Partisi olmalıdır. Bu birlik ve beraberlik, önümüzdeki seçimler için büyük önem taşımaktadır.
– Cumhuriyet Halk Partisi’nin tek amacı, daha güzel yaşanılır bir Türkiye’dir. Biz, Cumhuriyeti ve Partimizi sahiplenmeye devam edeceğiz. -Gökay Gökdemir-