İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin ilk durağı HATAY

İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin ilk durağı HATAY

İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İOSİD) Başkanı Ahmet Akkaya ve Yönetim Kurulu üyelerinin, bölge sanayici ve iş insanlarıyla ticaret ve işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla çıktıkları yolda ilk durakları Hatay oldu. İOSİD Derneği Hatay Temsilcisi İçmimar Burcu Bahçeci’nin “Slowmotion” adlı kafesiyle başlayan ziyaret, çeşitli derneklerle devam etti.

-SANAYİ PROJESİ YOLDA-

İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İOSİD) Başkanı Ahmet Akkaya, Derneğin Hatay Temsilcisi Burcu Bahçeci ve Yönetim Kurulu üyeleri, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptıkları ziyarette, yapılması planlanan ve yeri satın alınan sanayi projesinin ilerleyişi hakkında önemli bilgiler verdi. Görüşme sonunda, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İOSİD’e nazik ziyaretlerinden ötürü bir tablo hediye etti.

-EV SAHİPLİĞİNİ HASİAD YAPTI-

İstanbul ve Hatay arasında ticari köprü oluşturulmasına destek veren Hatay Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Hayzaran’a ayrı bir parantez açan Dernek Başkanı Ahmet Akkaya, Hayzaran’a, sanayici ve iş İnsanlarını bir araya getiren bu toplantının gerçekleşmesine yaptığı ev sahipliği ve samimiyeti için teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Ziyaretlerin sıradaki durağı, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş oldu. Savaş’a gerçekleştirilen ziyarette, ülkenin üretim ve ihracatının geliştirilmesi amacıyla yapılabilecek çalışmalar için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İOSİD Hatay Temsilcisi İçmimar Burcu Bahçeci; Ortak akıl algısıyla üretimi esas alan ve ikili ticaretin maksimum verimle sonuçlandığı oluşumların devamını temenni ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

-Duygu Ertaş-