İl Müdürü Kırıkhan Hastanesinde

İl Müdürü Kırıkhan Hastanesinde

Denetlemede bulundu, koridorlarda gördüğü hastalarla konuştu, PANDEMİ alanlarını inceledi.

Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, önceki gün gittiği Kırıkhan ilçesinde devlet hastanesine gitti. Hastane başhekimi ve diğer yöneticilerince karşılanan Sağlık İl Müdürü’ne, Kamu Hastaneleri Birimi Sorumlusu Dr.Ali Pekmezci de eşlik etti.
Sağlık İl Müdürü Dr.Mustafa Hambolat, sağlık hizmetlerinin işleyiş ve kalitesini yerinde değerlendirmek üzere Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştirirken, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci de kendisine eşlik etti.
Hastane Yönetimi tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü Dr. Hambolat ile beraberindeki heyet, hastanede yürütülen sağlık hizmetleri ve pandemi sürecinin işleyişi hakkında bilgi aldıktan sonra, hasta muayene ve kabul alanlarına geçti. Poliklinik ve acil müdahale alanlarında incelemelerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, muayene alanlarında karşılaştığı sağlık personeliyle kısa bir sohbet gerçekleştirdi. İl Müdürü Dr. Hambolat, bu arada poliklinik alanlarında muayene sırası bekleyen hastalara ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ileterek, pandemi kurallarına uymanın önemi hakkında uyarılarda bulundu, tavsiyeleri oldu.
Daha sonra hastanenin fiziki alanlarında da incelemelerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, istişarelerinin ardından, beraberindeki heyet ile hastaneden ayrıldı. -Mehmet Durmaz-