Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlçe Emniyette yeni araçlar hazır

Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde

Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törende, yeni araçlar hizmete alındı. Törene Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İl Emniyet Müdürü Kadir Gökçe, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu ve hayırsever iş insanı Recep Atakaş katıldı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
İl Emniyet Müdürü Kadir Gökçe, yaptığı konuşmada araçların alımında Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu’ya, İş İnsanı Recep Atakaş’a teşekkür etti. Gökçe, yeni araçların vatandaşlara daha etkin bir hizmet sağlamak amacıyla Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildiğini belirtti. “Yeni araçlarımızla vatandaşlarımıza daha etkin bir hizmet vereceğiz. Bu araçların alımında katkısı olan Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu’ya teşekkür ediyorum,” dedi.
Konuşmaların ardından, araçların alımına katkıda bulunan Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu’ya İl Emniyet Müdürü Kadir Gökçe, Hayırsever İş İnsanı Recep Atakaş’a Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar tarafından birer teşekkür plaketi verildi. -Mehmet Durmaz-