İlçeyi tanıtım atağında

İlçeyi tanıtım atağında

Hedefimiz Büyük

Samandağ’ın tarihi ve kültürel zenginlikleri yanı sıra ekonomik ve sosyal hayatına dair de çok ciddi çalışmalar yapan, bu yönde yatırımlar gerçekleştiren İşadamı Ayhan Kara’nın yeni projesi de bu yönde.

Hatay Has Turizm firması ile taşımacılıkta ülke genelinde güçlü bir marka yaratan, kurduğu Vakıf ile de kentin sanat ve kültür hayatına eklemeler yapmaya devam eden İşadamı Ayhan Kara’nın hedefinde, Samandağ’ı hem ülkeye hem de dünyaya tanıtmak var.
Bu konudaki son çalışmalarını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Kara, sürdürdükleri projeleri için şunları söyledi:
“Süreç karanlık, ama umut ışığımızı kendimiz yakacağız, Samandağ’ın tarihi mekanlarını ve zenginliklerini anlatacağımız ‘Kökler ve Kanatlar’ çizgi filmi, iyi bir noktaya geldi. Şimdi de, buna paralel olarak, çocuklarımıza memleketimizi tanıtacak ve sevdirecek ‘Masalımız’, yazım aşamasında.
Hayal gücümü zorluyorum. Ortaya, çok güzel ve eğitsel bir çalışma çıkacak. Ulusal ve uluslararası arenada ödül avcılığı yapacak düzeydeki çalışmamız bitince, beğeninize sunacağız.” -Tamer Yazar-