İlk İmza Emre’den

İlk İmza Emre’den

Hatayspor, transferde ilk imzayı, Galatasaray’ın eski futbolcusu, geçen sezon Karagümrük’te top koşturan Emre Çolak’a attırdı. 30 yaşındaki milli futbolcu, Cumartesi günü Hatay’a geldi, Yöneticilerle ve Kulübün Onursal Başkanı Lütfü Savaş ile bir araya geldi.
Cumartesi sabahı Hatayspor tesislerinde gerçekleşen törende, Emre, kendisini 2 yıllık Hataysporlu yapan imzayı attı. İmza sonrası Hatayspor Kulübü’nden şu açıklama yapıldı:
“Emre Çolak, Atakaş Hatayspor’umuzda. Kulübümüz, tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Çolak ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. İmza törenine, Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş katıldı. Emre Çolak’a ve Atakaş Hatayspor’umuza hayırlı olsun.”
EMRE ÇOLAK KİMDİR?
20 Mayıs 1991 doğumlu. Futbola, Galatasaray’da başladı. Daha sonra iki yıl yurtdışında top koşturdu. Geçen sezon Karagümrük’e ikinci yarı transfer oldu, 9 maçta forma giydi, 1 asisti var. Emre, sol ayağını raket gibi kullanabilen, dar alanda kıvrak çalımları olan, öldürücü pasları ile rakip defansların korkulu isimlerinden.-Cemil Yıldız-