İlk nikahı Başkan Culha kıydı

İlk nikahı Başkan Culha kıydı

Hizmete giren Altınkent Nikah Salonu’ndaki ilk nikahı kıyan ve genç çifte mutluluk dileyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ilçe genelinde ‘çat kapı’ şeklinde gerçekleştirdiği ev ziyaretlerini ise sürdürüyor.

Yeni ilçe olmanın zorluklarına rağmen şu ana kadar önemli projeleri hayata geçiren Arsuz Belediyesi’nin hizmete açtığı son nokta, Altınkent’te hayata geçirilen nikah salonu oldu. Burada gerçekleşen nikahı kıyan, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Halkımızla birlikte ilkleri yaşamanın ve yaşatmanın mutluluğunu yaşadık yine. Vatandaşlarımızın en mutlu günlerini sevdikleriyle birlikte modern ve konforlu bir binada paylaşmaları için Altınkent civarında hayata geçirdiğimiz nikah salonumuzda ilk nikahı kıydık bugün. Yeni nikah salonumuzda, yeni bir hayata ‘evet’ diyerek ilk adımlarını atan ilk çiftimiz Seda – Mehmet Ali Çiçek’e ömür boyu mutluluklar dilerim” dedi.
-ÇAT KAPI-
Bu arada, vatandaşları evlerinde ziyaret etmeyi sürdüren Başkan Culha’nın son adresi Nardüzü Mahallesi oldu. Konuk olduğu aile ile samimi bir sohbet gerçekleştiren ve ilçede devam eden çalışmalara dair bilgi veren Culha, “Güne, Nardüzü mahallemizde Avukat Filiz Reyhani ve ailesine gerçekleştirdiğimiz çat kapı ziyaretiyle başladık. Halkımızla el ele ve gönül gönüle beraber olmayı seviyoruz. Misafirperverlikle-
rinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.   -Tamer Yazar-

(Visited 1 times, 1 visits today)