Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa…
Psikolog İnsanlara Gitsin

Çalışma hayatına bağımsız bir

Çalışma hayatına bağımsız bir şekilde, psikoloji anlatıcısı ve eğitmen olarak devam eden Ferhat Aydın, Bar Psikoloğu-Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısı olarak Hatay’a geliyor.

Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısı Ferhat Aydın, bu dikkati çeken etkinliği, 31 Mart Perşembe günü Erol Bilecik Konferans Salonu’nda saat 20.00’da sahneleyecek.

“İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa, psikolog insanlara gitsin” düşüncesiyle hayata geçirilen bu gösteri formatı, temel psikoloji bilgilerinin mizahla harmanlanarak insanlara sunulduğu bir ‘talk show’ olmasıyla da dikkat çekiyor. Ferhat Aydın, başta BKM Mutfak olmak üzere, Psikogösteri konseptini çeşitli sahnelerde sergilemeye devam ederken, bu defa Hatay’daki seyircisiyle bir araya geliyor.

-FORMAT!-

Bar Psikoloğu, gerçek ve girişimci bir psikoloğun, psikoloji bilimiyle ilgili klişeleri ele aldığı bir ‘drink and talk show’ formatıdır. Türkiye’de ve dünyada bir ilk olarak değerlendirilebilecek bu sosyal girişimcilik örneği, iki perdeden oluşmaktadır. Birinci perdede, psikoloğumuz, sıklıkla sorulan ve yanlış bilinen konuları günlük hayattan durum komedileri ve metaforlar aracılığıyla anlatmakta, programın ikinci perdesinde ise mikrofon seyircide olmakta ve sorulan sorulara, yalın-anlaşılır bir şekilde, psikoloji bilimi perspektifinden cevaplar verilmektedir.

Tamer Yazar