Internet fenomeni ziyareti Kültür’e

Internet fenomeni ziyareti Kültür’e

Kültür Temel Lisesi öğrencileri, okul koridorunda karşılarında bir anda internet fenomeni ünlü isim Halil Söyletmez’i görünce şaşkınlık geçirdi. Antakya Kültür Temel Lisesi öğrencileri, şaşkınlıkları yanı sıra sevinçlerini gülücükleriyle ortaya koydular.
Bir sınıfa konuk olup orada öğrencilerle kısa bir video çeken Söyletmez, eğitimle ilgili bir konuşma yaptıktan sonra, kurucu Ali Girişken tarafından ağırlandı. Okul kurucusu Ali Girişken, gençlerin ilgi odağında bulunan Internet fenomenini misafir etmekten onur duyduklarını dile getirerek, ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve çekilen filmi için başarı diledi.
Söyletmez, hayranları için kısa röportajda duygularını şöyle aktardı:
“Ben Halil söyletmez. Sizlerin de bildiği gibi, sosyal medya fenomenliği üzerine 2013’ten beri vine ile sosyal medyada yer almaktayım. Sonrasında, vine’nın kapanışı ile beraber instagram, youtube, snapchat, twitter gibi sosyal medya mecralarında sosyal medya fenomenliği üzerine videolar çekiyoruz. Şu an instagram ve youtube için aktif şekilde videolar çekiyoruz. Daha renkli videolar çekmek için medeniyetler şehri olan Hatay’a geldik. Bu güzel şehre gelmişken öğrencileri de ziyaret edelim dedik. Çocuklar; Snapchat, instagram ve twitter hesaplarımıza, ne zaman görüşeceğimizi soruyorlardı. Biz de küçük bir sürpriz yapalım dedik. Çok da güzel oldu. İlgi çok büyük. Herkese çok teşekkür ediyorum. Kültür Temel Lisesi’ne, yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine sevgiler, saygılar.” -A. Halik Görün-

(Visited 1 times, 1 visits today)