İskenderun Kaymakamı ve Belediye Başkanı, yanan orman bölgesinde…

İskenderun Kaymakamı ve Belediye Başkanı, yanan orman bölgesinde…

Mahalleleri, evleri gezdiler, devletin yanlarında olduğu mesajını verdiler…

İskenderun ilçemizde Salı günü öğle saatlerinde başlayan ve dün öğleye kadar 3 koldan yaklaşık 22 saat süren orman yangınlarının söndürülmesinden sonra, İlçe Kaymakamı ile İlçe Belediye Başkanı, birlikte yanan orman bölgelerini ve mahalleleri gezdi, vatandaşlarla görüştü, geçmiş olsun dileklerini bildirdi ve devletin yanlarında olduğu mesajını verdi.
İskenderun Kaymakamlığı, Kaymakam İskender Yönden’in dünkü ilk ziyaretini Azganlık Mahallesi’ne yaptığını duyurdu ve şu mesajı verdi:
“İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden ve beraberindeki İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ferit Gül, ilgili /yetkili kurum ve kuruluşlarımız amirleri eşliğinde Azganlık Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerimize ‘Geçmiş Olsun’ dileklerini ifade etmesi yanı sıra yangından etkilenen alanlarda ve hanelerde mağduriyetin giderilmesi yönünde çalışmaları koordine etti.”
Kaymakamlık, birkaç saat sonra da bu kez Akarca Mahallesi’ne gidildiğini duyurdu. Bu ziyaretle ilgili paylaşılan mesaj ise şöyle:
“İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden ve beraberindeki İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ferit Gül, ilgili /yetkili kurum ve kuruluşlarımız amirleri eşliğinde Akarca Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerimize ‘Geçmiş Olsun’ dileklerini ifade etmesi yanı sıra yangından etkilenen alanlarda ve hanelerde mağduriyetin giderilmesi yönünde çalışmaları koordine etti.”
-Mehmet Durmaz-