İskenderun’da balkondan düşme olayı

İskenderun’da balkondan düşme olayı

Metin Tertemiz Can Verdi

İskenderun’da liman acenteliği görevinde bulunan, Metin Tertemiz adlı 60 yaşlarındaki bir kişi, evinin balkonundan 4.kattan aşağıya düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Üzücü olay, hafta başında yaşandı.
Kanal D TV ekranlarında zaman zaman magazin haberciliği ve sunuculuğu da yapan ünlü manken Simge Tertemiz ile modacı kardeşi Eylem Tertemiz’in babaları olan 60 yaşındaki Metin Tertemiz’in, kaza sonucu ölümü, tanıyanları ve çevrede üzüntüye yol açtı.
İskenderun Yenişehir Mahallesi’ndeki olayda, Metin Tertemiz’in, evinin 4.katındaki balkondan aşağıya düştüğü ve hayatını kaybettiği bildirildi. Yere çakılan Metin Tertemiz’in olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Liman acenteliği görevinde bulunan Metin Tertemiz’in kızı, babasının ölümü üzerine duygularını sosyal medyada şöyle paylaştı: “Canım babam, çınarım, Hakk’ın rahmetine kavuştun, melek oldun. Acımız tarifsiz, gidişin çok erken oldu. Sana gelişimiz çok çaresiz. Hakkını helal et babam. Hakkını helal et. Yüce Rabbimin rahmeti üzerine olsun, mekanın cennet olsun. Seni sonsuza dek seviyorum. Seni hep bu gülüşünle, esprilerinle, aydınlık görüşlerinle yolumuz, ışığımızsın.” –Cemil Yıldız-