Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İskenderun’da Muhtarlar Buluşması

İskenderun Mahalle Muhtarları Derneği

İskenderun Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ethem Ayseki, yeni yönetimi ile birlikte 45 mahalle muhtarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Millet Bahçesi’nde bulunan Belediye sosyal tesisinde gerçekleşen buluşmaya İskenderun Belediyesi önceki dönem başkanı Fatih Tosyalı da katıldı.

Numune Mahallesi Muhtarı ve İskenderun Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ethem Ayseki, meslektaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu dile getirerek, “Yönetimimize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yangın, pandemi, deprem gibi çok büyük olaylar yaşadık. Bu yaşananları unutturmak ve daha iyi mahallelerde yaşamak için el birliği ile çalışacağız” dedi.

İskenderun Belediyesi önceki dönem Başkanı Fatih Tosyalı ise böyle bir ortama davet edildiği için mutlu olduğunu belirterek, “Beş yıl boyunca birlikte çalıştığımız mahalle muhtarlarımız başta olmak üzere yeni göreve seçilen muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni seçilen Muhtarlar Derneği yönetim kurulu başkanı ve üyelerine de hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

(Yusuf Cemil Karaçay)